# Jetour T1 debiutuje z silnikiem 1.5T. Nowa wersja kosztuje w Chinach ok. 52 700 zł

- Odnośnik: https://chinacars.pl/jetour-t1-premiera-cena-nowa-wersja-1-5t/
- Opublikowano: 2026-11-06T17:57:39+01:00
- Autor: Piotr Król

**Uterenowiony SUV Jetour T1 zadebiutował na rynku w nowej, znacznie tańszej kompletacji.
Wprowadzenie turbodoładowanego silnika benzynowego 1.5T oraz napędu na przednią 
oś obniżyło cenę wyjściową w Chinach do kwoty 89 900 yuanów, czyli około 52 700 
zł w promocji.**

W skrócie

 * Jetour T1 otrzymał nową bazową odmianę z silnikiem 1.5T i napędem na przód, która
   w promocyjnej ofercie kosztuje 89 900 yuanów (ok. 52 700 zł). To znaczna obniżka
   w porównaniu do debiutującej wcześniej wersji 2.0T AWD.
 * Do gamy dołączyła hybryda plug-in T1 Plus C-DM z baterią o pojemności 26,6 kWh,
   która zapewnia do 150 km zasięgu w chińskim cyklu CLTC.
 * Model jest już sprzedawany na Bliskim Wschodzie, a w Polsce marka Jetour zarejestrowała
   od stycznia do września 2026 roku 2 145 samochodów według danych PZPM/CEP.

Debiut nowej wersji oznacza spore przetasowanie w gamie marki należącej do koncernu
Chery. Dotychczas model oferowano wyłącznie z mocniejszym silnikiem 2.0T i napędem
na cztery koła, co podnosiło próg wejścia.

Uterenowiony [Jetour T1](https://chinacars.pl/tag/jetour-t1/) zadebiutował w Chinach
4 listopada 2026 roku w poszerzonej gamie. Do znanej wcześniej odmiany z dwulitrowym
silnikiem benzynowym dołączyła wersja bazowa z jednostką 1.5T oraz warianty hybrydowe
typu plug-in. Zmiana konstrukcji napędu pozwoliła producentowi wyraźnie obniżyć 
cenę startową.

Nowa oferta ma przyciągnąć kierowców poszukujących uterenowionego wyglądu, którzy
nie potrzebują skomplikowanego napędu 4×4 na co dzień. W Chinach pojazd występuje
pod lokalnymi nazwami Freedom 7 oraz Freedom 7 Plus C-DM.

## Wersja 1.5T obniża cenę wyjściową Jetour T1

Najtańsza odmiana pojazdu kosztuje w promocyjnej ofercie z uwzględnieniem dopłaty
za złomowanie **89 900 yuanów (ok. 52 700 zł** po kursie NBP z 5 listopada 2026 
r.). Jak podaje portal [CarNewsChina](https://carnewschina.com/2026/11/04/cherys-jetour-t1-launches-in-china-from-12500-usd-with-deepseek-and-150-km-electric-range/),
odmiana 2.0T z napędem na cztery koła z lutego 2025 roku kosztowała od 129 900 yuanów(
ok. 76 200 zł).

Obecna oferta obejmuje cztery wersje wyposażenia z silnikiem 1.5T, dwa modele 2.0T
Plus oraz trzy hybrydy Plus C-DM. Wraz z napędem zmieniły się wymiary. Bazowy Jetour
T1 ma długość **4 749 mm** oraz rozstaw osi **2 800 mm**. Odmiany Plus są dłuższe,
mierzą 4 796 mm, a ich rozstaw osi wynosi 2 810 mm. Szerokość (1 967 mm) i wysokość(
1 840 mm) pozostają takie same dla wszystkich wersji.

**Przeczytaj też:** [Jetour G700 debiutuje z systemem Huawei ADS 5.0. Chery rzuca wyzwanie](https://chinacars.pl/jetour-g700-z-systemem-huawei-ads-5-0/)

Różnice dotyczą również parametrów jazdy w terenie. Standardowy wariant ma prześwit**
185 mm** oraz głębokość brodzenia 600 mm. W modelach Plus wartości te rosną do **
200 mm** i 700 mm. Na klapie bagażnika umieszczono zewnętrzny schowek o pojemności
13 litrów. Położenie tylnych foteli zwiększa głębokość przestrzeni ładunkowej do
1 940 mm.

 | Cena od | 89 900 yuanów (ok. 52 700 zł) | 
 | Napęd | FWD | 
 | Moc | 181 KM (135 kW) | 
 | Moment obrotowy | 290 Nm | 
 | Długość | 4749 mm | 
 | Rozstaw osi | 2800 mm |

Dane techniczne: Jetour T1 1.5T FWD

## Silnik hybrydowy Plus C-DM oraz benzynowe jednostki napędowe

Podstawowy silnik benzynowy 1.5TGDI generuje moc **181 KM (135 kW)** i moment obrotowy
290 Nm. Napęd trafia na przednią oś przez 7-biegową przekładnię dwusprzęgłową. Jednostka
pracuje na benzynie 92-oktanowej. Odmiana 2.0T Plus oferuje moc **251 KM (187 kW)**
i moment 390 Nm. Współpracuje z napędem AWD BorgWarner XWD z funkcją pełzania i 
trybami terenowymi.

Wariant hybrydowy Plus C-DM łączy silnik spalinowy 1.5T o mocy **154 KM (115 kW)**
i momencie 220 Nm z jednobiegową przekładnią hybrydową DHT. Akumulator o pojemności**
26,6 kWh** pozwala przejechać do 150 km w chińskim cyklu CLTC wyłącznie na prądzie.
Łączny zasięg zestawu wynosi według producenta około 1 300 km (około 1 065 km w 
cyklu WLTP).

**Przeczytaj też:** [Jetour Zongheng F700 PHEV: 1300 km zasięgu i bateria CATL ładowana w 10 minut](https://chinacars.pl/jetour-zongheng-f700-phev-zasieg-1300-km-dane-techniczne/)

Średnie zużycie paliwa w trybie hybrydowym wynosi 1,08 l/100 km z naładowaną baterią
oraz 5,89 l/100 km po jej rozładowaniu. Auto wyposażono w funkcję V2L do zasilania
urządzeń zewnętrznych. Oferuje ona moc 2,2 kW w kabinie oraz **6,6 kW** na zewnątrz
pojazdu.

## Sztuczna inteligencja DeepSeek i multimedia w kabinie

Na desce rozdzielczej zamontowano ekran dotykowy o przekątnej **15,6 cala** i rozdzielczości
2.5K. Pracuje on pod kontrolą systemu Tour OS od Chery. Podstawowa wersja korzysta
z układu Qualcomm Snapdragon 8155. Bogatsze warianty Plus otrzymały procesor Snapdragon
8255. System multimedialny zintegrowano z modelami językowymi DeepSeek oraz iFlytek
Spark do obsługi komend głosowych.

Marka [**Jetour**](https://chinacars.pl/katalog/jetour/) w Katalogu chinacars.pl:
importer, cennik, modele i sieć salonów w Polsce.

Najwyższe specyfikacje Plus dysponują pakietem wsparcia kierowcy Falcon 500. Zestaw
obejmuje asystenta jazdy autostradowej NOA, system automatycznego parkowania APA
oraz układ autonomicznego hamowania awaryjnego AEB. Niższe wersje wyposażono w podstawowe
systemy wspomagania drugiego poziomu.

## Sprzedaż marki Jetour na świecie i rejestracje w Polsce

Terenowa rodzina SUV-ów tej marki osiągnęła łączną sprzedaż ponad 840 000 egzemplarzy.
Na serię T1 przypada ponad 222 000 aut. Model trafia też na rynki eksportowe, między
innymi do Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie występuje
obok większego T2.

Importer nie podał informacji o planach wprowadzenia modelu [Jetour](https://chinacars.pl/katalog/jetour/)
T1 do Polski ani jego cen na naszym rynku. Nieznana pozostaje także liczba autoryzowanych
salonów przeznaczonych dla tego modelu.

Polscy kierowcy znają już tę markę. Według danych PZPM/CEP od stycznia do września
2026 roku Jetour zarejestrował w Polsce **2 145 samochodów**. Dało to marce 33. 
miejsce na rynku aut osobowych. W samym wrześniu 2026 roku zarejestrowano 283 pojazdy,
co oznacza 0,5 proc. udziału w rynku. Kolejnym krokiem w rozwoju gamy Jetour T1 
ma być rozszerzenie dostępności eksportowej poza Bliski Wschód.
